Komitety

Komitet organizacyjny

Dariusz Foszcz – przewodniczący honorowy
Tomasz Niedoba – przewodniczący
Barbara Tora – v-ce przewodniczący
Agnieszka Surowiak – v-ce przewodniczący
Daniel Saramak - redaktor
Tomasz Gawenda – redaktor
Alona Nad – redaktor
Magdalena Staszewska – redaktor
Paulina Pięta – sekretarz
Daria Polek – sekretarz
Łukasz Grabowski – sekretarz
Waldemar Mijał - sekretarz

AGH Akademia Górniczo-Hutnicza
Wydział Górnictwa i Geoinżynierii
Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
al. Mickiewicza 30, 30-347 Kraków, Poland
tel. +48 (12) 617-20-54, +48 (12) 617-20-56
fax: +48 (12) 617-21-98
e-mail: tniedoba@agh.edu.pl lub asur@agh.edu.pl

Członkowie Rady MEC (MEC COUNCIL)

Dariusz Foszcz – AGH w Krakowie
Magdalena Duchnowska – Politechnika Wrocławska
Marcin Lutyński – Politechnika Śląska, Gliwice
Witold Pawlos – KGHM Polska Miedz S.A., Lubin
Andrzej Grotowski – KGHM Cuprum, Wrocław
Andrzej Wieniewski – Instytut Metali Nieżelaznych, Gliwice

KOMITET NAUKOWY KONFERENCJI

Robert Aranowski, Politechnika Gdańska, Gdańsk
Ireneusz Baic, Inst. Mech. Budown. i Górn. Skalnego, Katowice
Alicja Bakalarz, Politechnika Wrocławska
Wiesław Blaschke, Polska Akademia Nauk, Kraków
Tomasz Chmielewski, Politechnika Wrocławska, Wrocław
Stanisław Cierpisz, Politechnika Śląska, Gliwice
Jan Drzymała, Politechnika Wrocławska, Wrocław
Dariusz Foszcz, AGH w Krakowie
Tomasz Gawenda, AGH w Krakowie
Andrzej Heim, Politechnika Łódzka., Łódź
Jan Hupka, Politechnika Gdańska., Gdańsk
Teofil Jesionowski, Politechnika Poznańska, Poznań
Aleksander Lutyński, Politechnika Śląska, Gliwice
Marcin Lutyński, Politechnika Śląska, Gliwice
Andrzej Łuszczkiewicz, Politechnika Wrocławska, Wrocław
Kazimierz Małysa, Polska Akademia Nauk, Kraków
Tomasz Niedoba, AGH AGH w Krakowie., Kraków
Paweł Nowak, Polska Akademia Nauk, Kraków
Witold Pawlos, KGHM Polska Miedź S.A., Lubin
Paweł Piwowar, KGHM Polska Miedź S.A., Lubin
Joachim Pielot, Politechnika śląska, Gliwice
Aleksandra Potulska, KGHM Cuprum, Wrocław
Stanisław Prusek, Główny Instytut Górnictwa, Katowice
Tomasz Ratajczak, Politechnika Wrocławska, Wrocław
Jerzy Sablik, Główny Instytut Górnictwa, Katowice
Zygmunt Sadowski, Politechnika Wrocławska, Wrocław
Daniel Saramak, AGH w Krakowie
Bożena Skorupska, Instytut Metali Nieżelaznych, Gliwice
Tomasz Suponik, Politechnika Śląska, Gliwice
Agnieszka Surowiak, AGH w Krakowie
Kazimierz St. Sztaba, AGH w Krakowie
Danuta Szyszka, Politechnika Wrocławska, Wrocław
Barbara Tora, AGH w Krakowie
Kazimierz Trybalski, AGH w Krakowie
Alicja Uliasz-Bocheńczyk, AGH w Krakowie
Stanisław Wasilewski, AGH w Krakowie
Andrzej Wieniewski, Instytut Metali Nieżelaznych, Gliwice

MIĘDZYNARODOWY KOMITET NAUKOWY

El-Sayed Abdel Aal, Central Metallurgical R&D, Egypt
Naci Emre Altun, Middle East Techn. Univ., Ankara, Turkey
Ashraf Amer, Alexandria University, Egypt
Corby Anderson, Colorado School of Mines, USA
Vedat Deniz, Hitit Univ., Corum, Turkey
Olof Forsen, Aalto University, Finland
Hylke J Glass, Camborne School of Mines, Univ. Exeter, UK
Przemysław B. Kowalczuk, NTNU Trondheim, Norway
Janusz Laskowski, UBC, Vancouver, Canada
Dariusz Lelinski, FLSmidth, USA
Mari Lundstrom, Aalto Univ., Aalto, Finland
Jan D. Miller, University of Utah, USA
Pradip, Tata R&D Design Centre, India
Ozcan Oney, Usak University, Turkey
Fereshteh Rashchi, University of Tehran, Iran
Oktay Sahbaz, Dumlupinar Univ., Turkey
Selcuk Samanli, Usak University, Turkey

do konferencji
pozostało
  • 0
    dni
  • 0
    godzin
  • 0
    minut
zarejestruj się jako uczestnik konferencji
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij